img

EXPERT INSOLVENȚĂ are o echipă formată din practicieni în insolvență, consilieri juridici, economiști și ingineri care împreună contribuie la asigurarea unor servicii de calitate.

Echipa este structurată pe departamente: juridic, economic, administrativ și marketing, fiecare dintre acestea având atribuții bine stabilite în gestionarea proiectelor noastre.

Membrii echipei noastre au experiența necesară identificării celor mai bune soluții pentru multitudinea de situații care apar în derularea procedurilor de insolvență sau lichidare.

Corectitudinea, profesionalismul, entuziasmul și perseverența acestora au condus la obținerea unor rezultate financiare deosebite, motiv pentru care am intrat în topul primelor 10 societăți de insolvență la nivel național.

img

Sanda Nastase

Asociat coordonator

sanda.nastase@expertinsolventa.ro

0722 801 754

img

Emil Gros

Asociat coordonator

emil.gros@expertinsolventa.ro

0723 202 371

img

Alina Costinaș

Asociat coordonator

alina.costinas@expertinsolventa.ro

0735 531 502

img

Cristian Tomescu

Practician în insolventa

cristian.tomescu@expertinsolventa.ro

0735 530 756

img

Roxana Derscaru

Practician în insolventa

roxana.derscaru@expertinsolventa.ro

0735 539 340

img

Oana Andone

Practician în insolventa

oana.andone@expertinsolventa.ro

0728 917 939

img

Luminița Glava

Practician în insolventa

luminita.glava@expertinsolventa.ro

0724 216 527

img

Mihaela Pop

Practician în insolventa

mihaela.pop@expertinsolventa.ro

0728 918 060

img

Mihai Șendroni

Consilier marketing

mihai.sendroni@expertinsolventa.ro

0726 785 348

img

Larisa Uducă

Secretara

office@expertinsolventa.ro

0799 728 069

img

Marcela Bota

Practician în insolventa

birouexpertbota@yahoo.ro

0723 202 372

img

Codruț Poantă

Avocat

avocatpoanta@yahoo.com

0740 878 956

img

Alina Tițoiu

Practician în insolventa

alina.titoiu@expertinsolventa.ro

0728 918 061

img

Dragoș Gheorghe

Consilier marketing

dragos.gheorghe@expertinsolventa.ro

0724 348 732

Minimum 6 characters